Půjčení auta na Novém Zélandu

Potřebujete si půjčit auto či campervan pro vaše cestování po Novém Zélandu? CZECHKiwis nabízí speciální ceny půjčovného vozů všech kategorií!

pozorovani lodi z campervanu Relaxing v campervanu hory a campervan campervanem do hor piknik u more a campervanu campervan u plaze surfing v campervanu snidane v campervanu vareni v campervanu campervan na moste romantika v campervanu campervan scenic lake campervan a stromy par s campervanem campervan okenko campervan u potoka campervan na ceste vyhled z campervanu campervan a jezero camping and campervan escape_camper

 

Máme přístup ke speciáním cenám půjčoven všech typů vozů-  aut, campervanů i motorhome. Pokud hledáte vůz pro cesty delší, než 14 dní a máte zájem o individuální nabídku, neváhejte vyplnit formulář zde.

Raději vyhledáváte sami nebo chcete srovnat nabídku? Prostřednictvím vyhledávačů níže prozkoumáte za pár minut nejširší nabídku vozů novozélandských půjčoven.

Ke každému pronájmu auta od CZECHKiwis zasíláme SIM kartu zdarma a poskytneme dodatečnou slevu na trajekt mezi ostrovy! Rádi zdarma pomůžeme s plánováním cesty tak, abyste si Nový Zéland užili na 100%.